svadobné video

Kompletné svadobné video, na rozdiel od klipu, nevidia stovky divákov. Možno rodina, najbližší kamaráti. Neprezentuje prácu kameramana tak výrazne ako samotný zostrih. To však neznamená, že je menej dôležité a že si na jeho realizácii dávame menej záležať. Ide o Vašu spokojnosť a nám, samozrejme, o Vaše referencie.

Často na na nás obraciate s požiadavkou zaslať celé video. Aby sme tento proces urýchlili, rozhodli sme sa pridať jednotlivé časti svadobného videa na náš web.Ukážka jednotlivých častí svadobného videa.

I.časť


Príprava nevesty

Prvá časť svadobného videa. Zachytáva moment prerodu dievčaťa na nevestu... Je škoda, ak sa rozhodnete túto časť absolvovať bez kamery a fotoaparátu. Vzniká tu množstvo zaujímavého materiálu použiteľného aj v klipe.Obliekanie, fotenie

Opäť použijem časť svadobného videa Lucky a Palina. V tomto prípade som sa rozhodol spojiť dve časti, obliekanie a fotenie do jednoho celku. Pri výrobe videa z fotenia sa snažím nezasahovať do práce fotografa. Len si nevestu a ženícha občas na pár záberov "požičiam".


Odobierka

Moment príchodu ženícha k neveste, odobierka, odchod na svadobný obrad. Pekné momenty zaujímavé hlavne pre rodinu, krásna spomienka na najbližších.


Svadobný obrad

Svadobný obrad -  najdôležitejšia časť celého svadobného dňa. Pre snúbencov, pre fotografa i pre svadobného kameramana. Od príchodu až po gratulácie striedam obrazy podfarbené hudbou s obrazmi "s výpoveďou" - čítania, kázeň, vysluhovanie sviatosti...


V nasledujúcej časti, ktorú zverejníme čoskoro, vám ukážeme, ako vyzerá príchod do sály, príhovor, zábava, čepčenie. Sledujte nás na našej fanpage a budete informovaní o novinkách, nových článkoch a najčerstvejších svadobných fotkách a klipoch.