Digitalizácia médií

Vzkriesime Vaše spomienky

Vlastníte video či audiokazety s ktorými sa neviete rozlúčiť? Prepíšeme ich do digitálnej formy tak, aby ste si ich mohli znovu vychutnať.

  • prepis magnetofónovej kazety na CD do formátu mp3

  • prepis videokazety VHS, Video 8, Video HI8, Video digital8 na USB do formátu MP4

Cena jednotná za prepis - 8€ za kus,

Poštovné (slovenská pošta) - reálna suma podľa cenníka pošty

USB kľúč - podľa kapacity ( médiá vám spracujeme aj na vami dodané USB kľúče)


Často kladené otázky:

Aké videokazety spracovávate? Prepíšeme Vaše kazety VHS, Video8, VideoHi8, Digital8. Kazety Mini Dv a VHS-C neprepisujeme

Čo to znamená "cena za kus" - Ak sa na jednej kazete nachádza 90 minút svadby a 60 minút videa z dovolenky, zaplatíte za prepis takejto kazety 8€

Čo ak na videokazete nebude to, čo som očakával? Často sa nám stáva, že zákazník pošle pásku domnievajúc sa, že je na nej záznam z rodinnej udalosti, ale pri prepise zistíme, že páska je prepísaná napríklad filmom alebo pesničkami. V takom prípade od Vás samozrejme peniaze nechceme.

V akej kvalite bude záznam, ktorý mi pošlete? V takej, v akej bude záznam na kazete, ktorú pošlete Vy nám. Väčšinou sa k nám dostávajú kazety, ktoré sú desať a viac rokov staré, na niektorých miestach pokrčené. Chyby sa prejavujú hlavne na začiatku pások. Záznam je samozrejme pozerateľný, ale žiadnu kinokvalitu nečakajte.

Za akú dobu spracujete moju zákazku? To je individuálne. Prepis VHS je relatívne zdĺhavý proces a nedá sa nijako urýchliť. Väčšinou sa nám darí kazety spracovať do 10 dní. Na všetkom sa však dohodneme telefonicky.

Treba priniesť kazety osobne? Nie, kľudne ich môžete poslať poštou. Sú ľahké, poštovné Vás nebude stáť veľa. Ak ste z okolia Pezinka alebo Trnavy,po dohode ich môžeme pevziať osobne.

Koľko kaziet Vám môžem poslať? Koľko chcete :)Skôr, ako nám pošlete svoje materiály, kontaktujte nás telefonicky alebo mailom.

Volajte +421944097575, píšte na office@imrmedia.eu

Späť na hlavnú stránkuZdieľajte službu "digitalizácia médií" na svojej obľúbenej sieti!